Nový internetový obchod

Naše výrobky můžete nově nakoupit na eshop.tradelin.cz a na ecoluxin.cz

Bezpečnostní listy jsou k dispozici v našem e-shopu zde

Tvorba obchodních balení

rolevytváříme balení čistících a režijních materiálů podle individuálních zadání zákazníka, zboží pak přímo k zákazníkovi dopravíme. Jedná se zejména o papírový program (utěrky, ručníky, toaletní papír, apod.) pro gastronomii, zdravotnictví, průmysl, potravinářství, úklidové služby, domácnosti, atd. V těchto materiálech se snažíme o maximální zastoupení ekologicky šetrných produktů.

 

Služby na zakázku

rolerůzné manuální práce, například příprava balení výrobků, kompletace balení, lokalizace při uvedení výrobku na domácí trh ( štítkování, vkládání českého návodu a zabalení ), třídění materiálů, drobné úklidové služby kanceláří, atd.

Výhodou spolupráce s námi je zejména velmi individuální přístup k zaměstnanci i zákazníkovi a zohlednění potřeb obou stran.


Nákupem našich výrobků či využitím našich pracovních sil získáváte nárok na náhradní plnění, tedy na plnění zákonné povinnosti zaměstnávat osoby se zdravotním postižením.


Pokud vaše pracoviště umožňuje vytvořit místo pro hendikepovaného kolegu, je to nejen dobrý skutek, ale také možnost získat určité finanční úlevy. Konkrétní výši můžete vypočítat zde: http://www.tradelin.cz/kalkulator